KOBIECOŚĆ W KOLORACH JESIENI W SZAMOTUŁACH

 

Ciągle w biegu. Robisz kilka rzeczy na raz. Dbasz o całą swoją rodzinę i najbliższych. U Ciebie zawsze można znaleźć dobrą radę. Pamiętasz o wszystkim i zawsze służysz pomocą.

Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś dla siebie?

Zatrzymaj się i pokaż swoje barwy! Każda z nas jest wyjątkowa. Poznaj barwy kobiet tworzących Szamotuły. Za barwne wydarzenie odpowiedzialne są Katarzyna Ziomek i Natalia Kapłon, które chcą zainspirować inne kobiety do wydobycie swojego piękna i kolorów kobiecości.

KOBIECOŚĆ W KOLORACH JESIENI W SZAMOTUŁACH to projekt kierowany do wszystkich kobiet bez względu na wiek.
Wydarzenie jakiego jeszcze nie było, twórcze, entuzjastyczne. Wieczór inspiracji, rozwoju, i energii. Przestrzeń dla kobiet, które świadomie prowadzą swoje firmy, pracują z pasją, tworzą z miłością. Zapraszamy serdecznie na wydarzenie dedykowane szczególnie paniom. Będzie sensualnie, aktywnie, przedsiębiorczo i kobieco. W programie m. in.: warsztaty z makijażu, masażu, terapia kolorem, porady dietetyczne, profesjonalny dobór bielizny z brafitterką, pokaz mody marki Top Secret, bazar różności, artykuły dekoracyjne, perfumy, kosmetyki, suplementy diety, biżuteria i rękodzieło, jesienny porządek w szafie ze stylistką Wizerunek w kolorach oraz Kolorki Kapłonki. Kropką nad „i” kobiecych barw tego wieczoru będzie występ Karoliny Jedynak, która zaczaruje nas swoją muzyką.

Wszystko to co najbardziej kochają kobiety w jednym miejscu, czyli ZAKUPY, PORADY, KONSULTACJE. Na koniec spotkania loteria wizytówkowa z fantastycznymi nagrodami! Wszystko to we wnętrzach Hotelu Maraton 21.10.2016 od 18.00 do 21.00.

Celem projektu jest wydobycie naturalnego piękna i kolorów kobiecości. Znajdź czas dla siebie i przyjdź! Dodaj barw swojej codzienności. Dla pań przewidziane jest wiele atrakcji i niespodzianek.

Rezerwacje miejsc: Hotel Maraton, tel. 61 292 19 61

Dodaj komentarz