Zapraszamy 25 września (środa, godz. 19.00) na koncert operetkowy „BAL W OPERZE – Opera czy operetka, która z nich większa kokietka?” 

 

Bal jak z bajki. Wspaniała muzyka, piękne kobiety, eleganccy panowie, wytworne kreacje, delikatne pióra, kolorowe wachlarze, szykowne perfumy, biżuteria, zapach kwiatów to nieodzowne elementy balu, na który zapraszają znakomici Artyści – soliści polskich scen. „Bal w operze” to rozkołysana walcem koncertowo-teatralna opowieść, podczas której zalotom, męsko-damskim igraszkom i spojrzeniom (nie zawsze we właściwą stronę) nie ma końca. Zabrzmią tu najpiękniejsze melodie, które frywolnie przeplecione z pełną wdzięku konferansjerką pozostawią koncert niezapomnianym. W repertuarze m. in.: „Aria ze śmiechem”, „Aria z klejnotami”, „Twoim jest serce me”, „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo”.


Wystąpią: Barbara Gutaj – sopran, Galina Kuklina – sopran, Marek Szymański – tenor, Agnieszka Mazur – prowadzenie koncertu i Paweł Mazur – fortepian.

Bilety w cenie 29 zł (39 zł w dniu koncertu) do kupienia w kasach kina i ośrodka lub na http://szok.info.pl/bilety-on-line/

Pełny program koncertów w sezonie jesień-zima 2019: tutaj.

Dodaj komentarz