Szamotulski Ośrodek Kultury zaprasza na „Zaduszki Bluesowe” w wykonaniu „UNITED BLUES EXPERIENCE”. Zespół w składzie: Beata Kossowska – harmonijka ustna, wokal, Wolfgang Bernreuther – gitara, wokal i Rudi Bayer – kontrabas zagra w sobotę 6 listopada o godz. 19. w kinie „Halszka”.

Usłyszymy repertuar z autorskimi utworami zespołu oraz covery. Koncert będzie utrzymany w klimacie: blues, rock blues i funk. Bilety w przedsprzedaży do 30 października tylko 5 zł, później 10 zł. Można je kupować w Szamotulskim Ośrodku Kultury (godz. 7.00-15.00) oraz w kinie od piątku do wtorku (godz. 16.00-19.00).
Beata Kossowska jest najszybciej grającą na harmonijce kobietą oraz niesamowicie charyzmatyczną wokalistką. Dzięki swej niespotykanej dynamice nadaje każdemu utworowi swoją własną interpretację nie dając się w ten sposób zaszufladkować. Występuje na światowych scenach od ponad dziesięciu lat. Grała w Memphis, Paryżu i oczywiście w stolicy harmonijki ustnej w Klingental.
Wielokrotnie uczestniczyła w pobijaniu światowych rekordów Guinnessa, jest też mile widzianym gościem programów TV.

Tagi: ,

Jeden komentarz on Blues na najwyższym poziomie

  1. Janina Kapusta pisze:

    Od zmiany władz w SzOK nareszcie można znaleźć informacje o tym co gdzie i kiedy, a że się dziej i to dużo to chyba nikomu mówić nie trzeba. Do zobaczenia na koncercie

Dodaj komentarz