Pamiętamy o UFO – Uliczny Festiwal Osobliwości, najwspanialszej festiwalowej publiczności i o Was – wszystkich cudownych dotychczasowych i przyszłych artystach naszego festiwalu. Wszystkich Was serdecznie pozdrawiamy! Z utęsknieniem czekamy chwili, aby zobaczyć się z Wami na żywo. Póki co, małymi krokami wracamy do aktywnego scenicznego życia. Pierwszym krokiem będzie Dzień Dziecka w Ptasim Radiu. Tu spotkacie dwie niesamowite żywe rzeźby w które wcielą się artystki z Raciborza i Warszawy. Już 6 czerwca od godz. 15.00 do 18.00 przy SzOK Szamotulski Ośrodek Kultury! Zapraszamy gorąco!
 
 
Joanna Nitefor & Katarzyna Janas
 
Pogodne wróżki wyczarują dziś z wielkiego, magicznego kociołka prawdziwe cuda. Zawsze chętne do interakcji z publicznością, na zaczepki i zabawy. Wyszeptując tajemne zaklęcia, otoczą Was tysiącem czarodziejskich, wielobarwnych mydlanych baniek.
/fot. Tomasz Koryl/
 
Rozchmurz się!
Katarzyna Wróbel & Joanna Płóciennik
 
Dwie wesołe Panie Chmurki zrealizują Wasze zamówienia na pogodę używając do tego środków artystycznych takich jak pantomima, teatr fizyczny, animacja przedmiotów oraz elementów performance w stylistyce żywych rzeźb. Przy nich nie grozi nam niepogoda.
/fot. Sylwia Zawadzka/

Dodaj komentarz