Zapraszamy Państwa Szamotulan, Wielkopolan i wszystkich z Polski i mamy nadzieję także z zagranicy w imieniu Pana Burmistrza Szamotuł Włodzimierza Kaczmarka i Piotra Michalaka, dyrektora Szamotulskiego Ośrodka Kultury na koncert promocyjny najnowszej płyty Pawła Bączkowskiego pt. „W DRODZE I NA DRODZE”. Koncert odbędzie się 23 maja (piątek) 2014 r. o godz. 19.00 w Hali Wacław w Szamotułach przy ul. Sportowej 6.
Wstęp na koncert jest wolny.

Sala będzie otwarta o godz. 18.15. Paweł Bączkowski wraz z akompaniującym mu zespołem zaprezentuje wszystkie piosenki
z nowej płyty. Przed koncertem i po koncercie będzie można nabyć płytę i zdobyć dedykację z autografem. Pawłowi Bączkowskiemu (śpiew, gitara akustyczna, harmonijka ustna) będzie towarzyszył zespół w składzie: Janusz Musielak – gitara solowa, Robert Szukała – gitara basowa, Marek Manowski – instrumenty klawiszowe, śpiew, Marcin Krakowski – perkusja, Andrzej Baranowski – gitara akustyczna, gitara dobro, śpiew, Jarosław Garbacz – instrumenty klawiszowe.
Jedna z piosenek z tej płyty, już przed samym jej wydaniem miała na YouTube.com ok. 2000 odsłon. Utwór „Od jutra zacznij inaczej” prezentowany był już w Radio OKO – Ostrołęka, RADIO Piekary, Radio Karolinka, Radio Merkury w Audycji „Radio Yesterday”. Przed wydaniem płyty Paweł Bączkowski udzielił wywiadów do gazet: „Głos Szamotulski”, Ogólnopolski Tygodnik „Gazeta Polska”, a także dla wielu muzycznych Portali Internetowych.
Wszystkich tych, którzy chcą przyjechać na koncert z daleka informujemy, że Szamotuły są przygotowane do przyjęcia gości hotelowych. Zapraszamy do skorzystania z nowo wybudowanego wysokiej klasy Hotelu Maraton (obok hali Wacław, w której ma się odbyć show) http://hotelmaraton.com/ – tuż obok znajduje się basen kąpielowy. Proponujemy też noclegi w Gościńcu Sanguszko http://www.sanguszko.pl/.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA BARDZO SERDECZNIE
WSTĘP WOLNY

Tagi:

Dodaj komentarz