Jeśli zobaczycie Państwo to zdjęcie na plakacie i w zapowiedziach prasowo – portalowych tzn, że koncert „Paweł Bączkowski – 30 lat na scenie” już niedługo.
W listopadzie odbędzie się w Szamotułach kolejna niezwykła niezwykła uczta muzyczna a to za sprawą koncertu jubileuszowego pt. „Paweł Bączkowski 30 lat na scenie”. Koncert odbędzie się w Szamotułach 20 listopada (piątek) o godz. 19.00 w Auli Zespołu Szkół nr 3 przy ulicy Mickiewicza 4.
Tu już 30 lat odkąd Paweł Bączkowski postanowił, że jego pasje czyli śpiewanie, granie i komponowanie staną się jego zawodem. Liczne programy telewizyjne, radiowe, artykuły prasowe i wydawnictwa fonograficzne oraz tysiące już koncertów dowodzą, że chłopakowi z małego miasteczka udało się spełnić większość swoich marzeń i artystycznych planów. Na scenie oprócz Pawła Bączkowskiego grać będą Marcin Krakowski – perkusja, na gitarze basowej Paweł Głowacki, na gitarze solowej prawie szamotulanin – Janusz Musielak, na gitarze akustycznej i gitarze dobro – Andrzej Baranowski, na skrzypcach muzyk filharmonii berlińskiej – Tomasz Urban z Wrocławia, na pedal steel guitar członek stowarzyszenia steelowców amerykańskich grający niegdyś w Nasheville (USA) – Leszek „Lester” Laskowski z Łodzi.
Tak więc skład zespołu zapowiada się imponująco. Jak zapowiada artysta „takiego brzmienia zespołu nie słyszano jeszcze w Szamotułach i jestem przekonany, że i repertuar koncertu zadowoli wszystkich. Posłuchacie wszystkich największych przebojów z moich płyt autorskich jak i nowe niedawno napisane piosenki, które chciałbym wydać na nowym krążku w 2016 może 2017 roku, będziemy też grać piosenki na życzenie .Gorąco Państwa namawiamy na ten koncert albowiem wierzę, że będzie to show którego nie da się zapomnieć”.

 

Bilety na koncert w cenie 20 zł będzie można nabyć po 1 listopada w kasie Muzeum Zamek Górków i sekretariacie Zespołu Szkół nr 3, tam gdzie odbędzie się koncert. Ilość miejsc jest ograniczona.

Koncert odbędzie się 20 listopada godz. 19.00 w Auli Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Mickiewicza 4 w Szamotułach.
Patroni Medialni, którzy otrzymali akredytację: Szamo.info, Dzień Szamotulski, Puls Powiatu Szamotulskiego, Portal Muzyczny Countrymusic.pl, Mariusz Daszkowski, Bogdan Pilarczyk.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz