PIĘKNA MAMA 2017
 
Ciągle w biegu. Robisz kilka rzeczy na raz. Dbasz o całą swoją rodzinę i najbliższych. U Ciebie zawsze można znaleźć dobrą radę. Pamiętasz o wszystkim i zawsze służysz pomocą.
 
Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś dla siebie?
 
Z okazji Dnia Matki, serdecznie zapraszamy na wydarzenie dedykowane szczególnie paniom.
 
SZAMOTULANKA Piękna Mama to projekt kierowany do wszystkich kobiet bez względu na wiek. Na terenie Zamku Górków 21 maja z okazji Dnia Matki zorganizowany zostanie pokaz mody, ręcznie malowanych ubrań projektu Natalii Kapłon. W rolę modelek przemienią się szamotulskie mamy. Dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich będą warsztaty z wizażu, masażu, tworzenia biżuterii i nie tylko. Atrakcje przewidziane są dla wszystkich uczestników wydarzenia tych małych i dużych. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy.
 
Celem projektu jest wydobycie naturalnego piękna i kolorów kobiecości. Znajdź czas dla siebie i przyjdź! Dodaj barw swojej codzienności. Dla pań przewidziane jest wiele atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy!
 
Start 20 maja 2017, godz.17.00 – teren Muzeum – Zamek Górków
 
Organizatorzy: Stowarzyszenie Lepsze Szamotuły, Szamotulski Ośrodek Kultury, Miasto i Gmina Szamotuły, Muzeum – Zamek Górków, Kolorki Kapłonki.

Dodaj komentarz