Znany polski zespół Ptaky będzie gwiazdą zamykającą rockowy maraton będący finałem konkursu „SzOK&Roll”. Ogólnopolski konkurs „SzOK&Roll” ogłoszony w czerwcu przez Szamotulski Ośrodek Kultury był adresowany do zespołów o szeroko rozumianej twórczości rockowej.

Nazwa konkursu nawiązuje do rock and rolla, czyli podstawowej formy leżącej u fundamentów wszystkich stylów rocka.
Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń. W sobotę 3 września od godz. 15 w parku Zamkowym w Szamotułach wystąpi dziesięciu finalistów z całej Polski. Będą to zespoły grające rocka, hard rocka, blues rocka i grunge.

After Seven

Appleseed

Badmamajama

The Black Radio

Deleted

Eleanor Gray

Impala

K=I=W=I

Kaboom!

Scarlet Hatchings

 

Na finał o godz. 20 zagra zespół „Na Ostatnią Chwilę”, a jako gwiazda o godz. 21 Ptaky, polski zespół rockowy założony przez Piotra Łukaszewskiego, gitarzystę grającego wcześniej m.in. w zespołach: TSA Evolution, Skawalker, IRA oraz KarmaComa. Zespół wydał dwie płyty, a jedna z nich była nominowana do „Fryderyka”.

Wstęp na imprezę jest darmowy.

Jeden komentarz on Ptaky i rockowy maraton

  1. czupcza pisze:

    dlaczego tyle razy policja byla na miejscu???? nawet piwa w spokoju nie moglem wypic bo grozilo to mandatem 🙁 tylko psulo to zabawe 🙁 kto to zalatwial???? czulem sie jak panstwie policyjnym :/ przez to nie dotrwalem do finalnego koncertu 🙁 viva szok i viva policja

Dodaj komentarz