Koncertem piosenek z repertuaru „Kabaretu Starszych Panów” w wykonaniu zespołu „Straszni Panowie Trzej” Szamotulski Ośrodek Kultury zainaugurował cykl jesienno-zimowych koncertów w kinie „Halszka”.

Po wielu koncertach w plenerze, czyli w wirydarzu dawnego klasztoru, przy gościńcu „Sanguszko” oraz w parku Zamkowym, 11 września ośrodek kultury zaprosił na pierwszy z cyklu koncertów w sali kinowej. Wystąpili świetni muzycy: Janusz Szrom (śpiew), Andrzej Jagodziński (pianino) i Andrzej Łukasik (kontrabas).

Do końca tego roku ośrodek zaproponuje jeszcze wiele różnych koncertów. 26 września o godz. 18 będzie operetka, 30 września także o godz. 18 poezja śpiewana. 1 października zagra saksofonistka i wokalistka z Anglii Patsy Gamble, 9 października na scenie kina pojawi się kabaret „Jurki”. Będą też koncerty rockowe i hip-hop z myślą o młodszej publiczności. 3 grudnia zaśpiewa Joanna Trzepiecińska, a zagra z nią Bogdan Hołownia. To tylko niektóre z wydarzeń planowych przez ośrodek kultury. Każdy bilet, nie dość że w atrakcyjnej cenie, to jeszcze upoważnia do kawy w kawiarni Cafe Marzenie przy ul. Wronieckiej w Szamotułach.

Tagi:

Dodaj komentarz