Trzy pierwsze miejsca i nagroda specjalna dla Feedback Crew!

Seniorzy pozazdrościli zeszłotygodniowego sukcesu juniorom i w sobotę 11 czerwca z ogromnym sukcesem zaprezentowali się na Dance Challenge – II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego. I miejsce w kat. hip hop solo pow. 15 lat zajęła Angelika Mierzwa. Także I miejsce w kat. mini-formacje hip hop pow. 15 lat zdobył Feedback Crew w składzie: Angelika Mierzwa, Daria Siminiak, Weronika Śmigielska, Joanna Cieślińska, Aleksandra Pociecha, Karolina Jedynak, Kacper Bielik. Również najlepsza formacja okazała się w kat. Showcase, gdzie powyższy skład wsparli: Julia Skowronek, Kacper Kozioł oraz Miłosz Kołosowski.

Jury doceniło także choreografię i nagrodziło jej autorki – Angelikę Mierzwę oraz Magdalenę Traciłowską. Wydawało się, że 3 pierwsze miejsca to wszystko co formacja mogła osiągnąć. Jury przyznało jednak formacji nagrodę specjalną, największy puchar turnieju, za choreografię która wywarła na nich największe wrażenie.

W turnieju wzięło udział ponad 1800 zawodników z całej Polski. Formacja Feedback jak zwykle pokazała jednak, że szamotulscy tancerze są najlepsi. Formację przygotowały Angelika Mierzwa oraz Magdalena Traciłowska. Gratulujemy!

Dodaj komentarz