Kino Halszka | 7 kwietnia | godz. 17.00

 

Aga Jess Wrzosek i Bartosz Wrzosek

Przez amerykańską pustynię za głosem muzyki
oraz Koncert „Izzy and the Black Trees” (nastrojowa americana i slowcore z post-punkową energią)

 

Pokonali amerykańskie przestrzenie od Pustyni Mojave z Doliną Śmierci i Joshua Tree National Park, przez Monument Valley i Góry Zion, zahaczając o małe żyjące swoim życiem miasteczka, po kolorową wyspę na środku pustyni – Salvation Mountain i pobliskie Slab City. Odwiedzili miejsca, które drzemią w cieniu turystycznych atrakcji, ale i takie, które po zmierzchu opuszczane przez turystów zmieniają swoje oblicze. To zaproszenie do świata wolnych ludzi, nieograniczonego czasu, magicznych przestrzeni oraz inspirujących artystów i muzyków. Pomysł podróży powstał z potrzeby doświadczenia pustyni, jako inspiracji dla twórców Stoner Rocka – gatunku muzycznego zrodzonego w Palm Springs i Joshua Tree. Jego brzmienie będzie doskonałym uzupełnieniem opowieści, tym bardziej, że basistą kwartetu „Izzy and the Black Trees” jest nasz podróżnik.

Aga Jess Wrzosek – antropolog kultury z wykształcenia, marketingowiec z zawodu, z zamiłowania fotograf. Jej pasją jest gotowanie, stąd większość naszych wyjazdów ociera się o turystykę kulinarną.

Bartek Wrzosek – absolwent zarządzania i marketingu, dyrektor handlowy z zawodu, muzyk z powołania. Praca pomaga mu w realizacji podróżniczych pasji.

Więcej na: https://callunatrip.wordpress.com

Dodaj komentarz