UFO i DNI SZAMOTUL 2013 - Niedziela (C)2013 Tomasz Koryl, all rights reservedPrzewodnim motywem festiwalu UFO Uliczny Festiwal Osobliwości w Szamotułach są żywe rzeźby – statuy. Żywe rzeźby opowiadają różne historie, przyciągają uwagę, bawią, zadziwiają kunsztem kostiumu, ruchu, pomysłem, a przede wszystkim umiejętnością nieruchomego zastygania. Która z nich spodoba się Państwu najbardziej? Przyjdźcie w najbliższą niedzielę 8 czerwca od godz. 15 na szamotulski Rynek i zagłosujcie na wybraną przez siebie postać, wrzućcie swój głos do skrzynki przy statule. O godz. 19.00 na scenie głównej ogłosimy wyniki. Wśród głosujących rozlosujemy nagrody!
Będziecie mieli w czym wybierać w tym roku. W Szamotułach pojawi się kilkanaście pięknych i interesujących żywych rzeźb z Portugalii, Holandii, Ukrainy, Bułgarii, Wielkiej Brytanii i Polski. Nie zapomnijcie zabrać drobnych pieniędzy, które pomogą wam „ożywić” nieruchomą rzeźbę.
Foto – W ubiegłym roku publiczności najbardziej spodobał się Kapelusznik. Burmistrz Szamotuł Włodzimierz Kaczmarek wręcza uhonorowanemu statuetkę.

Tagi:

Dodaj komentarz