Kolejną, muzyczną gratkę szykuje Szamotulski Ośrodek Kultury. W niedzielę 19 stycznia o godz. 18. w kinie Halszka pojawi się Martyna Jakubowicz z zespołem. Jedyna w swoim rodzaju piosenkarka, która od trzydziestu lat oczarowuje słuchaczy wszystkich pokoleń.

Wymyka się wszelkim próbom muzycznego zaszufladkowania, oscylując pomiędzy folkiem, bluesem, jazzem i rockiem. Jest mistrzynią tworzenia nastroju. Artystka pojawi się w Szamotułach w ramach trasy promującej najnowszą płyty „Burzliwy Błękit Joanny”, nagranej w hołdzie kanadyjskiej poetce, malarce i piosenkarce – Joni Mitchell. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje dziennikarzy i co najważniejsze, zbiera doskonałe opinie słuchaczy. Znakomity skład zespołu, gwarantuje wydarzenie, na najwyższym muzycznym poziomie. Podczas koncertu usłyszymy piosenki z najnowszej płyty oraz największe przeboje artystki.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł, a w dniu koncertu 40 zł. Można je kupować w ośrodku kultury, w kinie lub on-line na stronie internetowej ośrodka.

KUP BILET DO KINA

 

Dodaj komentarz