Zapraszamy 26 lipca o godz. 19.00 na niecodzienne wydarzenie – MAŁĄ AKADEMIĘ JAZZU pt. Swingująca Wielkopolska, czyli połączone z konkursami i koncertem edukacyjne warsztaty muzyczne w lekkiej formie i z przymrużeniem oka.

 

W krótkiej i nieskrępowanej formie przekażemy Ci w pigułce wiedzę o tradycyjnym jazzie. Poznasz najbardziej znanych artystów i kompozytorów muzyki jazzowej. Muzycy zademonstrują najbardziej rozpoznawalne standardy gatunku, charakterystyczne instrumenty tj.: bandżo czy tarka, zgłębiając tajniki improwizacji oraz śpiewu tzw. skatem. W ramach koncertu przeprowadzimy mini konkurs wiedzy o jazzie z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez firmy Storck i Hama.

Wiek: dzieci, młodzież i dorośli. | Koszt: bezpłatnie.

Prowadzący: Jakub Marszałek, trębacz w Dixie Company, pedagog, nauczyciel muzyki, Wielkopolskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego Dixie Club przy wsparciu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Miejsce: ośrodek kultury/teren zielony za ośrodkiem.

 

Warsztaty poprzedzone będą KONCERTEM zwieńczającym WARSZTATY WOKALNE „Najpiękniejsze utwory z filmów DISNEY’A” zorganizowane w ramach programu wakacji SZOK od godz. 18.00. Prowadzące: Magdalena Janicka, Monika Kijek. Gorąco zapraszamy!

Miejsce: ośrodek kultury/teren zielony za ośrodkiem.

Dodaj komentarz