Sezon taneczny możemy uznać za otwarty. Póki co Klub Tańca Towarzyskiego „Filemon” reprezentują ambitni Seniorzy (kat. Senior 2, klasa E).

 

30 września na inaugurację sezonu tanecznego do Głogowa wybrali się Artur i Ania Wesołowscy (3. edycja Kasztanowego Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego), gdzie zajęli 4. miejsce w tańcach latino i 7. w standardzie.

W Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar burmistrza Otynia który odbył się 5 października, debiutujący w kategorii Michał i Marzena Skórniccy wygrali w obu stylach tanecznych. Na 2. miejscu uplasowali się Artur i Anna Wesołowscy w tańcach latynoamerykańskich a w standardzie zajęli 5. miejsce. 

12 października w Bieruniu nasze seniorskie pary zatańczyły w Grand Prix Senior Bieruń 2019 podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego Galen Dance Festival. W łacinie (LA 4T) 1. miejsce zajęli Michał i Marzena Skórniccy a 2. Artur i Anna Wesołowscy. W tańcach standardowych (ST 3T) Michał i Marzena wytańczyli wysokie 4. miejsce a 7. Artur i Anna (ST 3T).

 

Gratulujemy udanych startów i trzymamy kciuki za kolejne.

Wciąż trwa nabór do sekcji ośrodka. Zapraszamy wszystkich wielbicieli tańca towarzyskiego od najmłodszych do najstarszych.

Plan działania tutaj.

Dodaj komentarz