http://szok.info.pl/wp-content/themes/amazing-grace/images/bg-portrait0.jpg  Po wakacyjnej przerwie Szamotulski Ośrodek Kultury zaprasza do swoich sekcji, klubów, zespołów i pracowni.

Przygotowaliśmy dla Was kilka nowości.


Zmieniamy Klub Tańca Towarzyskiego FilemonKlub Malucha dla przedszkolaków.

Klub taneczny poprowadzi nowy instruktor Adam Czub. Nowością będzie tango argentyńskie dla dorosłych. Zapraszamy od 10 września od godz. 16.00. Miesięczny koszt wynosi 30 złotych.

W Klubie Malucha wprowadzamy język angielski oraz urozmaicamy ofertę związaną z rytmiką na arcyciekawe zajęcia muzyczne, które poprowadzi Sylwia Karczewska (jej autorski program „Czarodziejka muzyka” mogliśmy poznać podczas wakacyjnych zajęć). Język angielski poprowadzi Marta Renn. Przypominamy, że w Klubie Malucha dzieci będą miały również przygodę z plastyką. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu od godz. 16.30 do 18.00. Ruszamy już w najbliższy poniedziałek, lecz dzieci do nowych grup przyjmujemy przez cały wrzesień. Pozostajemy przy cenie 42 złotych za miesiąc.
Zupełną nowością będą: Sekcja Gier Bitewnych i Fabularnych dla dzieci i młodzieży, „Mały Edison” – małe talenty robią eksperymenty, czyli najpiękniejsze doświadczenia dla dzieci (zajęcia w piątek). Kolejną nowością będzie nauka gry na dudach wielkopolskich dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych (zajęcia w środy) – Kapela dudziarska.

Szczegóły wkrótce!
Patrz też na zakładki odnoszące do opisów sekcji, klubów, zespołów i pracowni

2 komentarze on Zapraszamy do sekcji, klubów, zespołów i pracowni

  1. marsi pisze:

    CZekamy z nadzieją na nowe oblicze Filemona , mamy nadzieję , że klub teraz odżyje w nowej odsłonie i będzie dla wszystkich , a nie tylko dla tych co tańczą w parach . Mamy nadzieję , że taniec towarzyski może także zaistnieć w tańcu w grupie i wtedy będzie to także szansa dla dzieci bez pary.

  2. acia pisze:

    Pierwsze spotkanie z nowym trenerem za nami. Propozycji wiele , więc czekamy na więcej chętnych dziewczynek i chłopców . Może uda się stworzyć fajną grupę taneczną . Wszystkich chętnych zapraszamy . Mamy nadzieję , że nowy trener stworzy nowe oblicze Filemona !!!
    Dajmy mu szansę !!!

Dodaj komentarz