Szamotulski Ośrodek Kultury organizuje 25 sierpnia od godz. 14 do 18 czwarty Jarmark Szamotulski stylizowany na dawne jarmarki miejskie z okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Zapraszamy na stoiska producentów żywności tradycyjnej, lokalnej, zielarstwa, warzyw i owoców, produktów wytworzonych zgodnie z zasadami ekologii, a także rękodzieła artystycznego, wytworów rzemiosła i sprzedawców staroci. Warunkiem uczestnictwa jest zgodność produktów z tematyką imprezy oraz odpowiednia stylizacja sprzedających. Możemy zapewnić wystawcy stoisko do sprzedaży (ilość ograniczona). Nie pobieramy opłat. Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy piotr.michalak@szamotuly.pl lub telefonicznie nr tel. 61 29 213 07.
Poza wystylizowanymi straganami w klimat dawnych czasów wprowadzą nas kuglarze, cyrkowcy, muzycy, pokazy dawnego rzemiosła, starych rowerów łańcuchowych, bicykli i wiele innych atrakcji. Podczas jarmarku zakończymy uroczyście plener „Wielki Powrót Rzeźb”. Będzie to okazja to podziwiana rzeźb, które trafią później na teren wsi z gminy Szamotuły.

fot. archiwum SzOK, Jarmark Szamotulski 2018, Tomasz Koryl

 

 

 

  

 

Dodaj komentarz