Zbiórka środków na WYPOCZYNEK DLA DZIECI

 

Uwaga! 1 i 3 czerwca podczas dni miasta, przeprowadzona zostanie zbiórka środków na wypoczynek letni dla dzieci z ubogich rodzin, którą organizuje Caritas Poznań.
Szamotulanie, goście odwiedzający nasze miasto! Włączmy się! Pomóżmy dzieciakom! Zasilmy skarbonki! PODARUJMY WAKACYJNĄ RADOŚĆ.
 
W Wielkopolsce aż 7,5% osób żyje w ubóstwie, wśród nich są też rodziny wielodzietne, które z przyczyn finansowych nie mogą sobie pozwolić na wyjazd wakacyjny. Wiele z tych dzieci nigdy nie otrzymało szansy na zorganizowany czas wolny z rówieśnikami, a ich wakacje ograniczały się do zabawy na podwórku przed blokiem.
 
NOTKA PRASOWA - Zbiórka Caritas-1NOTKA PRASOWA - Zbiórka Caritas-2Caritas Poznań corocznie dofinansowuje wypoczynek letni dla około 250 dzieci z ubogich rodzin. Na ten cel potrzebują blisko 50 tys. złotych, aby zapewnić najmłodszym: nocleg z wyżywieniem, transport, a przede wszystkim zwiedzanie ośrodków dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego oraz miejsc o charakterze edukacyjno-rekreacyjnym.
 
Dochód w całości zostanie przekazany na dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci z ubogich rodzin.
 

Dodaj komentarz