Zapraszamy na wakacyjne spektakle w wakacyjnej cenie 3 zł. Bilety dostępne będą w kinie Halszka, kasie ośrodka oraz on-line od poniedziałku 20 czerwca.

 

13 lipca, godz. 17.00-17.40 – Spektakl teatralny – CZAROWNICA U DENTYSTY
Nawet czarownica może się bać dentysty a co dopiero dziecko. Przezabawna bajka o tym, że o zęby trzeba dbać… choć każdego dopada trwoga, gdy trzeba się udać do zębologa.
Za górami, za lasami, za siedmioma… a właściwie to całkiem niedaleko… żyła sobie czarownica. Miała spiczasty kapelusz, haczykowaty nos, czarnego kota, swój wierny kociołek i ogólnie wszystko, co porządnej czarownicy do szczęścia potrzebne. Miała także problem. Cóż robić, gdy Twój jedyny ząb zaczyna zachowywać się dziwnie.. i ani hokus-pokus, ani czary-mary zupełnie nie zdają egzaminu?! O-o…chyba czas odwiedzić sąsiada – dentystę, którego wielu boi się bardziej niż jej uroków…
Wiek: od 3 do 9 lat.
Koszt: 3 zł.
Kup bilet on-line: https://szok.bilety24.pl/tickets/seat/id/126430/type/1/section/808
Miejsce: kino Halszka.
Prowadzący: Studio Artystyczne Arlekin.

 

20 lipca, godz. 17.00-17.40 – Spektakl teatralny – NIEWYCHOWANY CZERWONY KAPTUREK
Wszyscy znamy historię o dobrej, uczynnej dziewczynce wędrującej z koszykiem łakoci i złym, okrutnym wilczysku, które usiłowało ją pożreć. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego wilk był taki zły? A gdyby zacząć tak: Spacerujesz sobie spokojnie przez las, aż tu nagle wyskakuje ktoś z przeraźliwym piskiem i bez choćby najdrobniejszego powitania, szarpie Cię za ogon, paca po głowie łapami… Cóż za impertynencja! Toż to ze złości można normalnie zjeść babcię!
Bajka z psiej strony barykady ucząca dzieci, czy i jeśli już – jak zbliżać się do naszych czworonożnych przyjaciół. Projekt konsultowany z kynologami.
Wiek: od 3 do 9 lat.
Koszt: 3 zł.
Kup bilet on-line: https://szok.bilety24.pl/tickets/seat/id/126439/type/1/section/808
Miejsce: kino Halszka.
Prowadzący: Studio Artystyczne Arlekin.

 

10 sierpnia, godz. 17.00-17.40 – Spektakl teatralny – RYBAK I ŻURAWBaśń japońska
Gdy, jak co dzień rano Akihito wybierał się nad jezioro, by zwinąć swe sieci, niespodziewanie znalazł zaplątanego w liny pięknego żurawia. Dobre serce rybaka nie pozwoliło skrzywdzić majestatycznego ptaka, a w zamian za wyleczenie go i wypuszczenie na wolność otrzymał najbardziej niezwykłą nagrodę, o jakiej nie śmiał marzyć. Jednak nie wszystkim w smak było jego szczęście. Zawistny wielmoża zapragnął zagarnąć skarb biedaka. Czy powiedzie mu się niecny plan?
Klasyczna japońska baśń ukazująca dzieciom korzenie kultury dalekiego wschodu, z uniwersalnym morałem o karze, która spotyka nas za zło. W przedstawieniu udział biorą japońskie lalki kiburu wielkości dorosłego człowieka.
Wiek: od 3 do 9 lat.
Koszt: 3 zł.
Kup bilet on-line: https://szok.bilety24.pl/tickets/seat/id/126458/type/1/section/808
Miejsce: kino Halszka.
Prowadzący: Studio Artystyczne Arlekin.

 

17 sierpnia, godz. 17.00-17.40 – Spektakl teatralny – NASZ NOWY KOLEGA MAMBO
Murzynek Mambo trafia do nowej szkoły. Jego rodzice przeprowadzili się i Mambo musi znaleźć nowych przyjaciół. Lecz cóż to, dzieci w nowej szkole wcale nie chcą się z nim bawić. Nazywają go „Nowy” wyśmiewają, że nie jest tak szybki, silny i zwinny jak one. Do czasu, gdy zdarzy się katastrofa i to właśnie mądrość i pomysły naszego bohatera uratują sytuację.
Egzotyczna bajka o tym, ze każdy zasługuje, aby dać mu szansę i że warto mieć przyjaciół. Mambo jest wielkości 5-latka: ).
Wiek: od 3 do 9 lat.
Koszt: 3 zł.
Kup bilet on-line: https://szok.bilety24.pl/tickets/seat/id/126459/type/1/section/808
Miejsce: kino Halszka.
Prowadzący: Studio Artystyczne Arlekin.

Dodaj komentarz