HALSZKA BABY

Do kin wszedł właśnie kolejny hit, a Ty nie masz z kim zostawić dziecka, by go obejrzeć? To już nie jest problem! Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie Halszka Baby – możesz zabrać ze sobą swoją pociechę na filmowy seans! W warunkach idealnych dla małego dziecka – przy stłumionych światłach, wyciszonym dźwięku oraz specjalnie podwyższonej temperaturze powietrza, większość maluchów zapada w błogi sen. W cenie biletu rodzic ma do swojej dyspozycji. 2 fotele kinowe, przewijak, i oczywiście możliwość obejrzenia filmu w towarzystwie swojego maleństwa! Bilety: koszt 12 zł. HALSZKA BABY: Zapraszamy 3 października o godz. 11.00.

 

BOSKA FLORENCE – opis filmu:
Meryl Streep – zdobywczyni trzech Oscarów, jedna z największych aktorek naszych czasów w roli Florence Jenkins zwanej „najgorszą śpiewaczką świata”. W roli jej partnera i menedżera jak zwykle czarujący Hugh Grant.
Niezwykle zabawna prawdziwa historia kobiety, która mimo braku talentu podbiła sceny operowe świata budząc śmiech zamiast zachwytów.

Historia Florence Foster Jenkins stała się kanwą komedii „Boska!”, która również w Polsce zdobyła serca publiczności m. in. dzięki brawurowej roli Krystyny Jandy.

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda – brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Dodaj komentarz