17_25_plamy_2_podgladDo jubileuszowego 25. Finału WOŚP zostało kilka dni. Już w niedzielę 15 stycznia, na ulice Szamotuł i okolicznych wsi, wyjdzie ponad stu kwestujących wolontariuszy. Zagramy wspólnie dla dzieci i seniorów. Celem tegorocznej zbiórki jest bowiem zebranie środków dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Przypominamy, że nieodłącznym atrybutem każdego z wolontariuszy są: zabezpieczona banderolami puszka i identyfikator z imieniem, nazwiskiem oraz zdjęciem wolontariusza, numerem zbiórki, hologramem potwierdzającym oryginalność identyfikatora oraz kodem QR.

Odprawa wolontariuszy z udziałem przedstawiciela KPP oraz odbiór identyfikatorów, serduszek i puszek odbędzie się w Szamotulskim Ośrodku Kultury (sala Kandelabr) w dniu Finału o godz. 8.00.

Wierzymy, że z Waszą pomocą pobijemy ubiegłoroczny rekord 44.581,98 złotych. Prosimy o włączenie się w organizację Finału i przekazywanie do sztabu atrakcyjnych przedmiotów i voucherów do sprzedaży prowadzonej na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Finałem w Szamotułach. Sztab mieści się w Szamotulskim Ośrodku Kultury. Dochód ze sprzedaży przedmiotów zostanie przeznaczony w całości na cele ww. zbiórki publicznej.

Impreza finałowa odbędzie się wyjątkowo w Hali Nałęcz w Szamotułach, ul. Mickiewicza 4.

Piotr Michalak, szef szamotulskiego sztabu WOŚP

Więcej w wydarzeniu: tutaj.

Dodaj komentarz