Serdecznie zapraszamy na 2. Mikołajkowy Maraton Craftowy, którego celem jest finansowe wsparcie Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Szamotułach.

Tegoroczna edycja w formie online, także – podobnie jak ta realna ubiegłoroczna – gwarantuje świetną twórczą zabawę, a na przyłączających się do transmisji live czekają wspaniałe niespodzianki!

Relacja z Maratonu w czasie rzeczywistym będzie dostępna dla każdego w wydarzeniu, ale zestawy na start oraz udział w konkursach jest możliwy gdy:
1. do puszki Stowarzyszenia, która czeka w Szamotulskim Ośrodku Kultury wrzucisz minimum 30 zł i odbierzesz swój zestaw startowy,
2. dołączysz do naszego wydarzenia na Facebooku i zaprosisz kilkoro swoich znajomych, których mogłoby także zainteresować nasze wydarzenie,
3. dołączysz do transmisji na żywo w dniu 5 grudnia w godz. 12.00-20.00 i razem z prowadzącą Mileną Kolat-Rzepecką stworzysz świąteczne prace: kartki, albumy, scrapy lub inne formy rękodzieła. Co kilkadziesiąt minut pojawi się konkurs: pytanie lub zadanie, biorąc w nim udział masz szansę na zdobycie wspaniałej nagrody!
lub 
jeśli nie jesteś z Szamotuł, lub nie możesz osobiście pojawić się w ośrodku, aby dokonać wpłaty a zależy Ci na udziale w wydarzeniu, daj znać pod nr tel. 660 773 467. Tam otrzymasz dalsze wytyczne.

Pamiętaj, że nie musisz uczestniczyć w Maratonie całe 8 godzin, niemniej, im dłużej dasz radę i im większa będzie Twoja aktywność, tym większe masz szanse na nagrody – niespodzianki. Lista nagród zostanie opublikowana w wydarzeniu niebawem.

Więcej w wydarzeniu: tutaj.

Dodaj komentarz