WOLONTARIUSZE! Jutro wielki dzień! GRAMY 26. FINAŁ WOŚP. Jesteśmy gotowi, a Wy? Widzimy się w Sztabie w Szamotulskim Ośrodku Kultury jutro o 8.00. Tam otrzymasz identyfikator, puszkę, serduszka i wszelkie instrukcje.

Podczas kwestowania miej na uwadze, że akcja jest dobrowolna, nikt nie ma obowiązku wrzucać pieniędzy do Twojej puszki i nie możesz tego wymagać! Pamiętaj o uśmiechu i otwartości. Podziękuj za datki: ).
Pamiętaj by zadbać o swoje bezpieczeństwo! Nie kwestuj sam, dopilnuj, aby obok Ciebie były, co najmniej dwie osoby. Unikaj miejsc mało uczęszczanych. W razie niebezpieczeństwa dzwoń: 112, 997.
Jeżeli nie masz ukończonych 16 lat – musisz kwestować pod opieką osoby dorosłej.
W Chacie Alchemika na deptaku PKS naprzeciw Inbagu w Szamotułach od godz. 10.00 do 14.00 czekać będzie na Ciebie zupa, herbata i kawa. Także w Napoleon Cafe między 10 a 14 wypijesz bezpłatną herbatę/kawę. Tam możesz zrobić sobie krótką przerwę, skorzystać z toalety i ogrzać się przy niesprzyjającej aurze. Jeśli przed godz. 14.00 z ważnego powodu będziesz zmuszony przerwać zbiórkę, swoją puszkę musisz zdać w Sztabie po wcześniejszym skontaktowaniu się z jego przedstawicielem (nr kontaktowy masz w smsie i otrzymasz jutro w instrukcji).
Zdawanie puszek odbywać się będzie na hali Wacław przy Centrum Sportu – sala konferencyjna od godz. 14.00 do 16.00. Osoby dodatkowo kwestujące podczas imprezy na hali będą zdawać puszki na bieżąco, w trakcie imprezy nie później niż do godz. 20.00 po wcześniejszym zgłoszeniu chęć kwestowania po godz. 16.00 u przedstawiciela Sztabu.
Kiedy oddasz puszkę, jej zawartość zostanie przeliczona, a Ty dowiesz się, ile pieniędzy zebrałeś. Sztab wpisuje tę kwotę na formularzu rozliczeniowym jako dowód, że się z nami rozliczyłeś. 
Na miejscu czekać będzie na Ciebie od godz. 14.00 ciepły posiłek przygotowany przez ALANYA. Do zobaczenia!

Relacja z odprawy w galerii /fot. Martyna Krychowiak – wolontariusz/.

Dodaj komentarz