Mamy jeszcze wolne miejsca na warsztaty z sitodruku miszkomaszko u projektantek mody! Start w poniedziałek 30.07. o godz. 10.00.
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do SZOK.  Koszt: 20 zł. W cenie warsztatów wliczona koszulka. Bardzo warto!!!  
Przy zapisie proszę podać rozmiar koszulki. Zapisy w ośrodku, tel. 61 2921307 lub sylwia.firlet@szok.info.pl
Liczba miejsc ograniczona.
 
Podczas warsztatów uczestnicy własnoręcznie lub z małą pomocą prowadzących ;)wydrukują techniką sitodruku grafikę na koszulce. Warsztaty poprowadzi ekipa miszkomaszko trudniąca się na co dzień projektowaniem wzorów na tkaniny. Na początku wszystkie swoje projekty drukowali sami, ręcznie, a teraz kiedy materiały zwykle drukowane są w fabryce, lubią raz na jakiś czas ubrudzić się znów farbą. Szczególnie w miłym towarzystwie, które chętnie zarażą miłością do swojej ulubionej techniki!
Miszkomaszko to biznes rodzinny stworzony przez projektantkę Agatę Piechocką, z miłości do mody, rysowania i swojego miasta rodzinnego. Nic nie jest tak integralną częścią naszego życia jak ubranie, nic tak blisko naszej skóry jak materiał, dlatego moda to idealne medium dla sztuki. Dzięki modzie sztuka może żyć własnym życiem, między ludźmi. Znakiem rozpoznawczym marki stały się autorskie nadruki i wyjątkowe, a przy tym bardzo wygodne sukienki. Wszystkie projektowane, drukowane i szyte w Polsce, z polskich materiałów. Lokalna produkcja pozwala nam na utrzymywanie stałych i bliskich kontaktów z ludźmi, którzy dla nas pracują i stają się częścią rodziny miszkomaszko.
 
Gorąco zachęcamy!
 

Dodaj komentarz