Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie ogłosił-w 60-lecie OKR- rozpoczęcie kolejnej, 58 już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Tradycyjnie Konkurs jest otwarty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych, a prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów:

– recytatorskiego w kategoriach młodzieży i dorosłych,

– „wywiedzione ze słowa”,

– teatrów jednego aktora,

– poezji śpiewanej.

Warunki uczestnictwa nie zmieniają się. Szczegóły znajdują się na stronie ZG TKT www.tkt.art.pl. Konkurs odbywa się w drodze wielostopniowych eliminacji.

W Wielkopolsce do etapu wojewódzkiego, który zaplanowano pomiędzy 10 a 12 maja 2013 roku w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, zgłaszamy laureatów z eliminacji powiatowych. Szamotulski Ośrodek Kultury, gospodarz eliminacji powiatowych serdecznie zaprasza na eliminacje 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Eliminacje odbędą się 10 kwietnia br. o godz. 10.00 w Szamotulskim Ośrodku Kultury w sali Kandelabr przy ul. Dworcowej 43. Prosimy o dostarczenie wypełnionych czytelnie kart zgłoszenia pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną na adres podany poniżej do Szamotulskiego Ośrodka Kultury do dnia 3 kwietnia 2013 r. Karty zgłoszenia oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie Towarzystwa Kultury Teatralnej: www.tkt.art.pl

W konkursie z każdej placówki, startować może 7 osób. Dane kontaktowe: Szamotulski Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 43, 64-500 Szamotuły, Aleksandra Słomińska tel. 695 105 585, e-mail: aleksandra.slominska@szok.info.pl

Dodaj komentarz