15 listopada rozpoczęliśmy nabór wolontariuszy WOŚP! Liczba miejsc ograniczona
 
 
27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”Chcesz nam pomóc w czasie Finału? Zgłoś się do Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury. Informacje dotyczące wolontariatu uzyskasz pod adresem: sylwia.firlet@szok.info.pl lub telefonicznie: 61 29 21 307. Zachęcamy dotychczasowych niezawodnych Wolontariuszy i nowych, równie pełnych zapału!
Więcej w wydarzeniu: tutaj.
 
 
➡ Jak zostać Wolontariuszem?
1. Zapoznaj się z Regulaminem Wolontariusza.
2. Wypełnij Ankietę Wolontariusza (niepełnoletni ze zgodą) i dostarcz do siedziby Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury, pokój 3.2. Ankiety dostępne są w sekretariacie od pn do pt od godz. 8.00 do 20.00 oraz do pobrania poniżej.
3. Do rejestracji niezbędne będzie zdjęcie wzorowane na legitymacyjnym w formie elektronicznej wyłącznie w formacie .jpg z odkrytą, wyraźną twarzą na pierwszym planie, nie mniejsze niż 800×600 pixeli. Zachęcamy do skorzystania ze sztabowego „fotografa”. Zdjęcia do identyfikatora wykonamy przy zdawaniu wypełnionych ankiet – w ośrodku.

 Co dalej?
1. Na podstawie złożonej w siedzibie sztabu ankiety, Twoje zgłoszenie zostanie wygenerowane w systemie obsługi sztabu.
2. Po zatwierdzeniu w elektronicznym systemie Twoje oświadczenie zostanie wydrukowane ale będzie wymagało Twojego ponownego podpisania (niepełnoletnich przez opiekuna).
3. Podpisane oświadczenie wyślemy tradycyjną pocztą do WOŚP 14 grudnia.
4. Na tej podstawie wydany zostanie Twój identyfikator, który otrzymasz na odprawie w dniu Finału czyli 13 stycznia o godz. 8.00. 

 
Druki do pobrania:

Dodaj komentarz