Kochani, ostatnie miejsca na WARSZTATY WOKALNE z muzyką z DISNEY’A z uczestniczkami The Vice of Poland oraz X Factor już od poniedziałku zwieńczony koncertem w piątek 26 lipca. Zaraz po nim Swingująca Akademia Jazzu. Będzie się pięknie znów działo!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prowadzące:
Magdalena Janicka – studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na specjalności wokalistyka jazzowa. Uczestniczka 8. Edycji programu „The Voice of Poland”, której udało się wyśpiewać miejsce w odcinkach na żywo wśród 16 najlepszych głosów w Polsce!
Monika Kijek – aktorka musicalowa, dramatyczna i dubbingowa. Aktualnie studentka studiów magisterskich na Akademii Muzycznej w Gdańsku specjalności musical. Występowała na deskach teatrów dramatycznych i musicalowych w całej Polsce. Uczestniczka programu X Factor, koncertowała również za granica w Holandii i Szwecji.
 
Szczegóły:
WARSZTATY WOKALNE Najpiękniejsze utwory z filmów DISNEY’A – cykl 5 dni
22-25 lipca, godz. 11.00-14.00
Wiek: dzieci i młodzież od 8 lat. | Koszt: 40 zł za cykl.
Miejsce: Szamotulski Ośrodek Kultury.
Prowadzące: Magdalena Janicka, Kijek Monika.
 
KONCERT na zakończenie warsztatów wokalnych
26 lipca, godz. 18.00-19.00
Wstęp wolny. | Miejsce: teren zielony za ośrodkiem.
 
Swingująca Wielkopolska MAŁA AKADEMIA JAZZU w lekkiej formie i z przymrużeniem oka
26 lipca, godz. 19.00-20.15
Wiek: dzieci, młodzież i dorośli. | Koszt: wstęp wolny.
Miejsce: teren zielony za ośrodkiem.
Prowadzący: Jakub Marszałek, trębacz w Dixie Company, pedagog, nauczyciel muzyki oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego Dixie Club przy wsparciu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Dodaj komentarz