Pierwsze spotkanie Akademii Kobiecości i Biznesu – nowej sekcji Szamotulskiego Ośrodka Kultury której celem jest aktywizacja kobiet, poświęcone było właściwej pielęgnacji włosów. Prelekcję poprowadziła Martyna Naskręt, absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i właścicielka firmy Tricho-medica Klinika Skóry i Włosa. 28 września panie spotkały się także z Wojciechem Scheffs, mówcą inspiracyjnym, który zachęcał do działania, wytrwałego osiągania wyników biznesowych i mierzenia wysoko.
 
Na spotkaniach Akademii będziemy wspierać, motywować i otwierać się na lokalny rynek poprzez zdobywanie kontaktów. Temu służą przerwy networkingowe pomiędzy prelekcjami.
Spotkania ze specjalistami różnych dziedzin od mody i urody, psychologii po sprawy biznesowe, odbywać się będą w każdy ostatni czwartek miesiąca. Serdecznie zapraszamy. Zapisy u koordynatora p. Agnieszki Waszyńskiej, tel. 727 931 028. Koszt spotkania 30 zł.
 
O tematach kolejnych spotkań informować będziemy na stronach SzOK. Póki co jednak zapraszamy już 26 października od godz. 18.00, kiedy to o stanach zapalnych w Twoim organizmie – kiedy dieta szkodzi, a kiedy pomaga podyskutujemy z psychodietetykiem Mikołajem Sobierajem. Dopełnieniem będą zalecenia trenera personalnego Balbiny Piontek. Tajemnice storytellingu, sztuki świadomego budowania relacji uznawanej za najskuteczniejsze narzędzie komunikacji, przybliży nam Aleksandra Rutkowska a o skutecznej reklamie i dialogu w social mediach opowie Sara Waszyńska.

Dodaj komentarz