Ostatni czwartek października – kolejne niezwykłe spotkanie AKiB

 

O czym będziemy rozmawiać?
O stanach zapalnych w Twoim organizmie – kiedy dieta szkodzi, a kiedy pomaga podyskutujemy z psychodietetykiem Nicole Sobieraj. Dopełnieniem będą zalecenia trenera personalnego Balbiny Piontek.
– Aleksandra Rutkowska wprowadzi nas w świat storytellingu i… opowie nam historię o tym, że każdy potrafi opowiadać! Po co Nam jednak ta umiejętność w dzisiejszych czasach? Czy tak ważne jest byśmy potrafili skupiać uwagę słuchaczy? Jakie są sposoby na bycie dobrym opowiadaczem? Jak się nie stresować podczas opowiadania? Tego wszystkiego dowiecie się na spotkaniu!
– Na koniec Sara Waszyńska dostarczy Wam solidną dawkę wiedzy o social mediach i sprzedaży internetowej. Co zrobić, aby w chaosie informacji, którym Facebook codziennie nas bombarduje dotrzeć do swojego idealnego klienta? Jak się skutecznie reklamować i nie zwariować? Te zajęcia będą miały charakter warsztatowy – każda z Was będzie miała możliwość dokonania analizy swojej komunikacji z klientami i konsultacji po spotkaniu!

Jesteś zainteresowana? Zadzwoń i zapisz się na spotkanie, tel. 727 931 028. Ilość osób ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 30 zł.

Dodaj komentarz