Jak wykorzystać kobiecy mózg dla sukcesu?

Mówi się, że mózg jest najważniejszym organem. Reguluje on pracę organizmu. To mózg pozwala przechodzić przez wszystkie etapy kształcenia, rozwijać się, zdobywać przyjaciół, a także pracę czy zlecenia. To dzięki niemu przekonujesz do siebie ludzi, lub odrzucasz ich od siebie. Mózg to również niesamowite narzędzie do tego, abyś realizował swoje szalone i ambitne cele i wiódł życie, jakiego oczekujesz.

➡ Jak myślisz, czy wykorzystujesz możliwości swojego mózgu w stu procentach?
➡ A może go tylko nosisz?
➡ Jak możesz wykorzystać wiedzę o Twoim mózgu w codziennych sytuacjach?

Już 23 listopada będziesz mogła odkryć wszystkie tajniki swojego mózgu wraz z Anią Urbańską. Dowiesz się, jak wykorzystać go w prawidłowy sposób w wielu dziedzinach Twojego życia – w komunikacji z partnerem, dziećmi czy w pracy. Czy to nie brzmi zachęcająco?

Co możemy powiedzieć o Ani Urbańskiej?
Ania jest jednym z niewielu na świecie neurocoachów! Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez programy szkoleniowe i coachingi Ani przeszło ponad 11 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.
Jest również absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach, a także autorką książek „Otrzep kolana i biegnij”, „Mózg, fabryka sukcesu” i „Teraz autentyczność”.

KIEDY?
23 listopad 2017 (czwartek), godz. 18.00 – 21.00

GDZIE?
Szamotulski Ośrodek Kultury

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wszystkie pytania pod nr tel. 727 931 028 lub zapisy@akb.hub.pl. Koszt spotkania to 30 zł. Ze względu na spore zainteresowanie spotkaniem obowiązkowa jest przedpłata.

Dodaj komentarz