11 lutego o godz. 16.00 w ramach programu FERII zapraszamy dzieci na
Spektakl teatralny BAJKA O SZCZĘŚCIU

 

Uniwersalna przypowieść o szczęściu i przyjaźni. O szczęściu nieustannie przez nas poszukiwanym, ale niedostrzeganym w zwykłym, codziennym życiu. O przyjaźni, bez której czujemy się samotni i niepotrzebni… 
Mądry tekst Izabeli Degórskiej w nietuzinkowej oprawie scenicznej. Śliczne lalki, zaskakująca scenografia, znakomita muzyka, klimatyczne oświetlenie, a przede wszystkim fantastyczna animacja przykuwają uwagę dzieci i dorosłych. Dzięki połączeniu tych wszystkich elementów publiczność rozsmakuje się w pięknej choć niewesołej historii.
Ubogie, proste, ale szczęśliwe i wesołe życie wiodą Staruszek z trójką utalentowanych zwierząt: tańczącą Myszką, śpiewającym Koguciku i muzykalną Świnką. W ich spokojnym, uporządkowanym świecie pojawia się znienacka dziwny Handlarz. Kusi krzykliwymi reklamami, oferując różnorodne towary. Staruszek ulega złudnemu urokowi kolorowych przedmiotów. Jest jednak biedny i nie może w zamian niczego Handlarzowi zaoferować. Wymienia więc przyjaciół na – pozornie magiczne – przedmioty. Osamotniony, po utracie ukochanych przyjaciół i nękany wyrzutami sumienia Staruszek postanawia wyruszyć na ich poszukiwanie. 

Wiek: od 4 do 7 lat.
Koszt: 12 zł.
Miejsce: ośrodek kultury.
Obsada: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy, TeatRyle z Poznania.
Bilety w cenie 12 zł można nabyć w kasie ośrodka, on-line: http://szok.info.pl/bilety-on-line/ lub przed spektaklem.

Dodaj komentarz