aGrupa tańca hip-hop z Szamotulskiego Ośrodka Kultury zdobyła trzecie miejsce na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.
Od 1 do 5 czerwca odbył się w Koninie Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca, na którym nie zabrakło oczywiście reprezentacji Szamotuł. Jest to największy w Europie tego typu festiwal w którym udział wzięło aż 2600 uczestników z Polski i kilkunastu państw świata w wieku 5-16 lat! Formacja Feedback Junior w składzie: Noemi Gardecka, Julia Skowronek, Wiktoria Florkiewicz, Wiktoria Kowalczyk, Aleksandra Olejniczak, Martyna Skorlińska, Michalina Prentka, Natalia Prętka, Laura Gumna, Marta Dyzert, Marcel Gajzler, Miłosz Kołosowski, Sebastian Tomaszewski oraz Kacper Kozioł przekonała międzynarodowe jury swoim tańcem i po kilkudniowej walce zdobyli brązowy aplauz (3 miejsce). Oprócz nagrody, jako zdobywcy aplauzu zaprezentowali się podczas koncertu galowego, który odbył się w konińskim amfiteatrze przy pełnej, 4-tysięcznej publiczności oraz przed widzami on-line. To pierwszy tak duży sukces zespołu i cieszy nas bardzo, że Szamotuły tak wspaniale zaprezentowały się na arenie międzynarodowej.

13317076_811306805667402_8824917068001628172_o
Już w czasie wakacji będzie można obejrzeć relację z festiwalu w TVP ABC!
Serdecznie gratulujemy Magdalenie Traciłowskiej – trenerce i naszej cudownej młodzieży! Wielkie brawa!

Dzieciaki mimo zmęczenia, wracając z Konina trafiły bezpośrednio na dużą scenę Dni Szamotuł, gdzie zaprezentowały nagrodzony program przed szamotulską publicznością. Dziękujemy!

Dodaj komentarz