Patsy Gamble, rewelacyjna brytyjska saksofonistka i kompozytorka pojawi się 1 października na scenie w Szamotułach.

Szamotulski Ośrodek Kultury przyzwyczaił już publiczność do występów zagranicznych artystów. Tym razem w sobotę 1 października o godz. 18 w kinie „Halszka” zagra Patsy Gamble, artystka z  wieloletnim stażem scenicznym, występująca w wielu krajach świata.

Pracuje m in. dla Roda Stewarda, Eugene „Hideaway” Bridgesa, Dolly James, na stałe współpracuje również z legendarnym Mickiem Jaggerem z the Rolling Stones!

Patsy prowadzi również swój własny zespół, którego muzyka oscyluje na pograniczu jazzu, soulu i funky. Na koncertach z powodzeniem wykonuje standardy jazzowe i bluesowe. Podczas trasy koncertowej po Polsce zespół będzie promował swój najnowszy album. Skład zespołu: Pasty Gamble – wokal i saksofon, Bartek Latus – gitara  (ex Lombard, Justyna Steczkowska), Arek Kuś – perkusja (m.in Stachursky, Wheatbread Johnson, Terry Man), Łukasz Gorczyca – bas ( współpraca min: Rob Tognoni, Wheatbread Johnson i inni). Więcej informacji: www.myspace.com/patsygamble

Bilet w przedsprzedaży kosztuje 15 złotych, a w dniu koncertu 20 zł. Do nabycia w Szamotulskim Ośrodku Kultury od godz. 8.00 do 16.00 lub w kinie od piątku do wtorku w godz. 16.00-19.00. Bilet na koncert stanowi również zaproszenie na kawę do kawiarni Cafe Marzenie w Szamotułach przy ul. Wronieckiej.

Dodaj komentarz