Drodzy Państwo!
 
Za oknem mróz, a my na przekór aurze odmrażamy 🙂 Od 15 lutego rusza część sekcji i zespoły w Szamotulskim Ośrodku Kultury.
Dlaczego tylko część? Otóż przy ich uruchomieniu powołujemy się na komunikat Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 29 stycznia tego roku, który mówi, że „pozostałe instytucje kultury, takie jak teatry, filharmonie, opery, kina, domy kultury, ogniska muzyczne i biblioteki mogą niezmiennie prowadzić działania związane z przygotowaniem wydarzeń artystycznych (w tym próby i ćwiczenia), dokonywać nagrań oraz realizować aktywności z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość bez udziału publiczności”.
Tak więc ogłaszamy, że od poniedziałku 15 lutego zaczną się przygotowywać do wydarzeń artystycznych członkowie: Zespołu Folklorystycznego „Szamotuły”, Klubu Tańca Towarzyskiego „Filemon”, Sekcji Baletowej, Sekcji Hip-Hop, Śpiewnika Gitarowego, Studia Piosenki SzOK, Orkiestry SzOK (próby od marca), Sekcji Teatralnej, Sekcji Gitarowej „You Can Play”, Kapeli Dudziarskiej, Sekcji Gry na Flażolecie, Orkiestry Kameralnej „Capella Samotulinus” i Sekcji Instrumentów Klawiszowych „RO-CA-YA”. Seniorzy z chóru „Srebrne Nutki” będą mogli uczestniczyć w próbach po zaszczepieniu, czyli około kwietnia.
Odpłatność za luty prosimy wpłacać w wysokości za pół miesiąca. Przypominamy, że na terenie ośrodka obowiązują zasady reżimu sanitarnego, czyli obowiązkowa maseczka, dezynfekcja i dystans. Dodatkowo wszystkie sale przed zajęciami będą dezynfekowane poprzez zamgławianie kwasem podchlorawym. Do zobaczenia w ośrodku!
 

Dodaj komentarz