Szamotulski Ośrodek Kultury, Kawiarnia Rodzinna „O Matko!” oraz Stowarzyszenie Kopernika 4 serdecznie zapraszają wszystkie Panie na wyjątkowe wydarzenie z okazji 8 marca.

Podczas bloku bezpłatnych warsztatów, swoją pasją i wiedzą z różnych dziedzin podzielą się z Wami kobiety, które na co dzień robią to, co kochają, realizując swe pomysły dla siebie i dla innych.
Kameralna, miła i ciepła atmosfera wydarzenia będzie dla Pań pięknym sposobem na celebrowanie dnia dla siebie, z możliwością pogłębienia swej wiedzy, poznania i rozmowy, refleksji nad ważnymi zagadnieniami przy okazji tworzenia kosmetyków, proszków, biżuterii, kompozycji florystycznych czy przedmiotów użytkowych w technice mixedmedia. A wszystko to w duchu less waste, który ma nas zainspirować do ograniczania wytwarzania śmieci, ogólnie pojętej dbałości o środowisko naturalne, ograniczenia konsumpcji i budowania świadomości ekologicznej. To my – KOBIETY mamy ogromny wpływ na codzienne decyzje – zakupy, organizację w domu i w przestrzeni zawodowej, wychowanie dzieci i… partnerów 😉

Spotkanie w kawiarni to oczywiście aromatyczna kawa, którą tego dnia każda z Pań otrzyma gratis do zamówionego ciasta i samo ciasto – jak zawsze w O Matko! – naturalne i smaczne.

Tego dnia będzie można także skorzystać z wyjątkowych ofert naszych partnerów – Wilcza Jagoda, Pyry w Tytce i Sztukateria – te trzy stoiska, przygotowane oczywiście przez kobiety, będą kusić wyjątkowymi produktami i atrakcyjnymi cenami. 

Plan warsztatów:
10.00-11.00: naturalne środki czystości – Anna Dłużewska z Wilcza Jagoda oraz Katarzyna Ratajczak Pyry w Tytce;
11.00-12.00: biżuteria – Magdalena Wójcik SZTUKAteria Magda Wójcik
12.00-13.00: florystyka – Elżbieta Kolat
13.00-15.00: mixedmedia – Milena Kolat-Rzepecka Szamotulski Ośrodek Kultury

Ilość miejsc na warsztaty ograniczona, a zapisy przyjmuje Kawiarnia Rodzinna O Matko!

Więcej w wydarzeniu na fb.

Dodaj komentarz