Ciągle w biegu. Robisz kilka rzeczy na raz. Dbasz o całą swoją rodzinę i najbliższych.
U Ciebie zawsze można znaleźć dobrą radę. Pamiętasz o wszystkim i zawsze służysz pomocą. Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś dla siebie?

Z okazji Dnia Kobiet, serdecznie zapraszamy na wydarzenie dedykowane szczególnie paniom. SZAMOTULANKA Aktywna Kobieta to projekt kierowany do wszystkich kobiet bez względu na wiek. Na sali w Szczuczynie 18 marca z okazji Dnia Kobiet zorganizowane zostaną warsztaty wizażu, masażu, dietetyki i nie tylko. Celem projektu jest wydobycie naturalnego piękna i kolorów kobiecości. Wizażystka Ditta wprowadzi nas w świat makijażu a masażysta Krzysztof i Karolina będą odpowiedzialni za strefę relaksu ciała i duszy. Pani Bożena podpowie jak pielęgnować stopy. Specjalistki od kosmetyków z firmy Mary Kay i Oriflame dobiorą odpowiednie kosmetyki do naszej urody. Specjalistka od zadań specjalnych Karolina – zainspiruje nas jak pozbyć się zbędnych kilogramów i korzystać z uroków wiosny. A wszystko to uwieńczy specjalista od zatrzymywania chwili – Jurasek. Czekać na nas będzie aromatyczna kawa i domowe wypieki, przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich i sołtysa w Szczuczynie.
Znajdź czas dla siebie i przyjdź! Dodaj barw swojej codzienności. Dla pań przewidziane jest wiele atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy!

Start 18 marca godz. 17.00 na sali w Szczuczynie. Zapisy pod nr 603 252 349 – wstęp wolny.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Lepsze Szamotuły, Szamotulski Ośrodek Kultury, Urząd Miasta i Gminy Szamotuły, Kolorki Kapłonki, Sołtys Szczuczyna i Koło Gospodyń Wiejskich w Szczuczynie.

Dodaj komentarz