W minionym tygodniu od środy do niedzieli formacja Feedback Junior reprezentowała Szamotuły podczas Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. W festiwalu udział biorą najlepsze zespoły z całego świata, drogą kwalifikacji na podstawie nadesłanych nagrań. Szamotulska grupa pięknie zaprezentowała się na konińskiej scenie. Dzieciaki wróciły bogatsze o doświadczenie, międzynarodowe kontakty, z wieloma pomysłami i dużym zapałem do dalszej pracy.

Gdy młodsi tancerze wrócili z Konina, starsi pojechali do Poznania walczyć podczas turnieju The Best Showcase IV, który odbył się jak na hip hop przystało w klubie tanecznym „Trops”. Mimo zmęczenia po całym sezonie, Feedback Crew zaprezentował się bardzo dobrze i zdobył II miejsce w kategorii Master (grupy które zdobywały już wcześniej nagrody na turniejach).
Gratulujemy i dziękujemy za kończący się, pełen sukcesów sezon.
Jednocześnie zapraszamy na taneczne zajęcia wakacyjne od 6 do 10 lipca, które poprowadzi Magda Traciłowska. Udział w nich jest bezpłatny. Miejsce: SzOK.
10.00-11.00 – Roztańczone wakacje – Brodway Jazz
Wiek: od 7 do 11 lat.
11.15-12.15 – Roztańczone wakacje – Brodway Jazz
Wiek: od 12 do 13 lat.
12.30-13.30 – Roztańczone wakacje – Madern Jazz
Wiek: od 14 lat.
Wykaz pozostałych zajęć tanecznych (taniec towarzyski, taniec cygański, zumba…) znajdziecie w szczegółowym programie wakacji. Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz