Młodzi zdolni z powiatu szamotulskiego zawładną sceną w najbliższą niedzielę 7 sierpnia podczas „Letnich Ogródków Muzycznych”. Od maja przy zamku Górków i gościńcu „Sanguszko” pojawiło się już wielu artystów, m.in. bluesowe zespoły z Anglii i Irlandii.
Tym razem podczas ogródków odbędzie się Gala Talentów. Wystąpi laureat konkursu dla artystów scenicznych „Szamotuły-miejsce dla talentów” zespół Lady Fitness. Przed gwiazdą wieczoru usłyszymy wokalistów: Monikę Hojan i Emilię Gruszczyńską, Rafa ła Mleczaka, Joannę Majchrzak i Łukasza Błaszyka. Akompaniować im będą: Dominik Binaś – piano i Bartosz Turkowski – gitara.
Koncert rozpocznie się o godz. 19.
Wstęp wolny.

2 komentarze on Gala talentów przy gościńcu

  1. szamotulanin pisze:

    Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z powodu odwołania gali… ponieważ nawet w ogłoszeniach nie pojawiła się informacja o tym… Znalazło się kilka osób które nie kryły rozczarowania i zdenerwowania na gościńcu „Sanguszko”. Moim zdaniem Szok pokazał znów że nie potrafi czegoś zorganizować. Bo skoro coś organizuje a później odwołuje to powinien o tym poinformować a na miejscu gali NIKT z przedstawicieli Szok’u nie pojawił się aby chociaż przeprosić. Na pewno przez takie czyny straci kilka osób które się zawiodły.

  2. szok pisze:

    Przykro mi z powodu Pana niezadowolenia. Spieszę wyjaśnić, że gala została odwołana z powodu intensywnych opadów deszczu. Decyzję taka została podjęta godzinę przed koncertem, więc wcześniej informacja taka nie mogła się ukazać. Miał to być typowy koncert w plenerze, więc zadaszenie naszej małej scenki niewiele by pomogło, bo publiczności by to nie ochroniło. No cóż, taka jest specyfika imprez plenerowych, nie tylko w Szamotułach, ale na całym świecie. Przypomnę Panu, że gala była organizowana w ramach „Letnich Ogródków Muzycznych”, więc poza ośrodkiem jest jeszcze dwóch współorganizatorów, czyli muzeum oraz gościniec „Sanguszko”. Myślę więc, że nawet przy braku przeprosin ze strony pracownika ośrodka ktoś na miejscu z tych partnerów był i wyjaśnił sytuację. Trudno jest mi ocenić sytuację obiektywnie, bowiem w tym czasie byłem na urlopie. Wiem jednak, że ze zrozumiałych powodów (opady deszczu) na koncercie nie pojawiła się publiczność, tak więc odwołanie koncertu uważam za w pełni uzasadnione. Zarówno mająca wystąpić młodzież, jak i publiczność zapewne skorzystają ze zmiany terminu występu. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy na kolejne koncerty! Pozdrawiam. Piotr Michalak

Dodaj komentarz