Grupa rekonstrukcji w SZOK-u - fot. Tomasz KorylGrupa współczesnej rekonstrukcji militarnej 16 Air Assault Brigade została nową sekcją Szamotulskiego Ośrodka Kultury. Zainteresowanych przystąpieniem do grupy zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sobotę 12 kwietnia o godz. 17.30 w ośrodku kultury.

Grupa 16AAB zajmuje się odtwarzaniem współczesnych oddziałów brytyjskich spadochroniarzy, stacjonujących w Afganistanie w prowincji Kandahar w 2008 r. Z nimi poznasz kulturę i zwyczaje armii Jej Królewskiej Mości. – Rozwiniemy w Tobie aktywność i pasję. Wybierzesz jednostkę, w której szeregi wstąpisz dostosowując swoje upodobania do jej charakteru. Jednostki różnią się posiadanym wyposażeniem i zadaniami wykonywanymi na polu walki – zapowiadają członkowie grupy.

Rekrutacja jest otwarta dla osób (panie i panowie) mających co najmniej 17 lat. Działalność grupy przy ośrodku kultury będzie też pretekstem, także dla najmłodszych, do bliższego poznania kultury Wielkiej Brytanii.

Grupa rekonstrukcji w SZOK-u - fot. Tomasz Koryl

Tagi:

3 komentarze on Grupa rekonstrukcji w SZOK-u

 1. Cookie pisze:

  To ruszamy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 2. Prowadzący pisze:

  A jeśli można , jaki jest koszt zajęć i czy sprzęt się dostaje czy trzeba kupić samemu?

 3. szok pisze:

  Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w SzOK w najbliższą sobotę 12 kwietnia o godz. 17.30. Odpowiemy na wszystkie pytania, opowiemy o naszej pasji i związanych z tym wydatkach.

  Uczestnictwo w spotkaniach w SzOK raz w miesiącu – bezpłatne. Symboliczne składki członkowskie wnoszone są bezpośrednio w 16AAB.
  Koszt zakupu elementów umundurowania i wyposażenia (różny w zależności od jednostki) – we własnym zakresie.

Dodaj komentarz