Szamotulski Ośrodek Kultury rozpoczyna cykl koncertów znanych kabaretów. Zaczynamy 8 marca (dobry pomysł na spędzenie wieczoru w Dniu Kobiet) o godz. 18. w kinie „Halszka” kabaretem „Czesuaf”. Kabaret, znany z wielu realizacji telewizyjnych, umiejętnie łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Potwierdzeniem wysokiego poziomu kabaretu „Czesuaf” są liczne nagrody zdobywane na najważniejszych przeglądach kabaretowych, m.in. drugiej nagrody na przeglądach PAKA w 2007 i 2009 r.

Bilety w przedsprzedaży kosztują zaledwie 10 złotych, w dniu koncertu 15 zł (w cenie biletu jest wyborna kawa w Cafe Marzenie przy ul. Wronieckiej w Szamotułach). Bilety można kupować w Szamotulskim Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub w kinie od piątku do wtorku w godz. 16.00-19.00.

2 komentarze on Kabaret w Dzień Kobiet – Czesuaf

  1. Roman pisze:

    Nie wiem kto wpadł na pomysł by zoragnizowac wystep kabaretu o godz. 18 jak 70% szamotulskiej populacji pracuje do min godzin 17-18. Chyba, że oczyms nie wiemy i jest tyle firm w Szamotułach, że wszyscy kończa prace o 15 i delektuja sie kulturą w miescie.

  2. szok pisze:

    Panie Romanie. To ja wpadłem na zorganizowanie tego występu o tej godzinie, bowiem panowie później nie mogli wystąpić. Dzięki temu mam tańszy występ i bilet kosztuje tylko 10 zł, a nie np. 30 zł. Biorąc pod uwagę to, że obecnie mam sprzedany prawie komplet, to jednak nie był to najgorszy pomysł (szamotulanie lubią delektować się kulturą:-). Kolejny występ kabaretu, tym razem Jurki, także będzie o godz. 18. Ale będzie to w niedzielę 8 maja! Tak więc serdecznie zapraszam.
    Piotr Michalak, Szamotulski Ośrodek Kultury

Dodaj komentarz