Zapraszamy na trzy odsłony KINA PLENEROWEGO 

 

W programie:

15 sierpnia, godz. 21.00 – Nietykalni

22 sierpnia, godz. 21.00 – Rzeź

29 sierpnia, godz. 21.00 – Narodziny gwiazdy

 

Miejsce: Park Zamkowy Szamotuły

Wstęp wolny

Partner: Santander

 

 

 

 

? 15 sierpnia, godz. 21.00 – Nietykalni
biograficzny/dramat/komedia
(prod. Francja, 2012)
reż. Olivier Nakache, Éric Toledano
czas: 112 min.

Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich… nietykalnymi.

 

 

 

 

? 22 sierpnia, godz. 21.00 – Rzeź
dramat/komedia, reż. Roman Polański
(prod. Francja/Hiszpania/Niemcy/Polska, 2012)
czas: 79 min.

Dwie nowojorskie pary: Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster). Zdawałoby się, że wszystko je łączy. Nienaganne maniery, wysoki standard życia i satysfakcja z uczących się w najlepszych szkołach dzieci. Wszyscy czworo mogą uważać się za elitę amerykańskiej socjety. Kiedy ich dzieci wszczynają bójkę, na pozór niewinne spotkanie rodziców, zorganizowane celem wyjaśnienia sprawy, przerodzi się w lawinę potyczek i wzajemnych złośliwości. W tym piekielnie zabawnym pojedynku stawką będzie dobre imię i status każdego z uczestników. Nic zatem dziwnego, że wytrawni przeciwnicy dopuszczą się ciosów poniżej pasa. Wkrótce wyjdą na jaw głęboko skrywane tajemnice, a gdy więzy małżeńskie ulegną zaskakującemu rozluźnieniu, okaże się, że w nowoczesnym związku wszystkie chwyty są dozwolone.

? 29 sierpnia, godz. 21.00 – Narodziny gwiazdy
dramat/muzyczny
reż. Bradley Cooper (prod. USA, 2018)
czas: 135 min.

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Dodaj komentarz