Mimo przerwy kinowej zapraszamy na poza repertuarowe seanse wakacyjne.

 

4 lipca, godz. 17.00 – JAK ZOSTAĆ KOTEM – dubbing
(prod. Chiny/Francja/Kanada, premiera 19.08.2016) reż. Barry Sonnenfeld, czas 90 min.
 
To przezabawna opowieść, przynosząca odpowiedzi na odwieczne pytania – ile żyć mają koty oraz czy mruczki zawsze spadają na cztery łapy? Gratka dla widzów w każdym wieku. 
Tom Brand jest multimilionerem, jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Stoi na czele firmy, budującej najwyższy wieżowiec na półkuli północnej. Na 11. urodziny kupuje córka wymarzonego kota. W drodze na imprezę ulega wypadkowi, po którym zostaje uwięziony w ciele kota! Prawdziwe kłopoty, ale i zabawa, zaczną się, gdy kot trafi w ręce jego córki.
Zwiastun | Wiek: od 7 lat, gratka dla widza w każdym wieku. | Koszt: 5 zł. | 
Miejsce: kino Halszka.

 

11 lipca, godz. 17.00 – MAŁY KSIĄŻĘ – dubbing
(prod. Francja, premiera 7.08.2015) reż. Mark Osborne, czas trwania 108 min.
 

MAŁY KSIĄŻĘ według Antoine’a de Saint-Exupery’ego to pełna przygód i magii historia dla dzieci i dorosłych, którzy też kiedyś byli dziećmi, choć niewielu z nich o tym pamięta… Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który opowiada jej o niezwykłym świecie, w którym wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna niezwykła podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.
Zwiastun | Wiek: bez ograniczeń. | Koszt: 5 zł. | 
Miejsce: kino Halszka.

Bilety dostępne są w kasie Szamotulskiego Ośrodka Kultury, on-line na http://szok.info.pl/bilety-on-line/ oraz w kinie przed seansem. Uwaga, miejsca są nienumerowane!

Dodaj komentarz