KINO WAKACYJNE – LIPIEC

Koszt: 5 zł.
Miejsce: kino Halszka.

Bilety dostępne są w ośrodku kultury w godz. 8.00-16.00, 
on-line: http://kino.szok.info.pl/bilety/ 
oraz w kinie przed seansem.

 

 

2 lipca – poniedziałek

17.00 – DUŻA RYBA I BEGONIA – dubbing
(prod. Chiny, premiera: 25.05.2018),
reżyseria: Xuan Liang, Chun Zhang,
czas: 92 min.
To wspaniała opowieść o odpowiedzialności, miłości i lojalności. Animacja zachwyciła już zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych na świecie.
Chun żyje w mistycznej krainie zamieszkałej przez magiczne istoty. Gdy kończy szesnaście lat zostaje przeniesiona do świata ludzi, gdzie pod postacią czerwonego delfina musi spędzić siedem dni. Nowa rzeczywistość okazuje się pełna niebezpieczeństw. Od śmierci ratuje ją młody chłopak, który niestety sam traci życie. Chun za wszelka cenę postanawia przywrócić chłopca do świata żywych, jednak cena za możliwość ocalenia go jest wyjątkowo wysoka.

 

Wiek: od 10 lat.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=DcetYBLdaYE

9 lipca – poniedziałek

17.00 – MAŁA, WIELKA STOPA – dubbing
(prod. Belgia/Francja, premiera: 27.07.2017),
reżyseria: Ben Stassen, Jeremy Degruson,
czas trwania: 103 min.
Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykłe konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata posiada szczególne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!
Wiek: bez ograniczeń wiekowych.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=ov__OGoHYhU

11 lipca – środa

17.00 – BYŁ SOBIE PIES – dubbing
(prod. USA, premiera: 17.02.2017),
reżyseria: Lasse Hallström,
czas trwania: 100 min.
Niezwykle wzruszająca i zabawna opowieść o tym, że każdy pies ma na tym świecie do wypełnienia swoją misję, a czasem nawet kilka… Film Lasse Hallstroma, trzykrotnie nominowanego do Oscara, twórcy takich przebojów jak „Podróż na sto stóp”, „Co gryzie Gilberta Grape’a”, „Wciąż ją kocham”, „Czekolada”.
Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać.
Wiek: od 7 lat.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=wfkCBemxS34

30 lipca – poniedziałek

14.00 – BALERINA – dubbing
(prod. USA, premiera: 20.01.2017),
reżyseria: Eric Summer, Éric Warin,
czas trw. 90 min.
11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.
Wiek: bez ograniczeń wiekowych.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=-zNr5Occ5Vs

Dodaj komentarz