W związku z profilaktyką koronawirusa i zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, a działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.
Szamotulski Ośrodek Kultury odwołuje zaplanowane koncerty i inne wydarzenia. Do odwołania nie będą też działać żadne sekcje, zespoły i kluby oraz kino „Halszka”.
Bilety na koncerty i seanse filmowe zakupione w kasach kina i ośrodka będzie można oddawać w kasie Szamotulskiego Ośrodka Kultury po wznowieniu działalności. Należność za bilety zakupione elektroniczne zostanie zwrócona automatycznie w ciągu 31 dni przez platformę Bilety24.
Płatności za sekcje zostaną rozliczone proporcjonalnie po wznowieniu działalności.

Działania te podjęliśmy w trosce o wspólne dobro naszej lokalnej społeczności i mamy nadzieję, że spotkają się z Państwa zrozumieniem. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Dodaj komentarz