Szamotulski Ośrodek Kultury proponuje w pierwszych miesiącach tego roku wybuchową mieszankę różnych klimatów muzycznych w wykonaniu znanych, polskich artystów. Bilety są już w sprzedaży!
Ośrodek utrzymując status jedynego ośrodka w Wielkopolsce, który regularnie co tydzień organizuje koncerty, nie odpuszcza tempa także w nowym roku. Koncerty w kinie „Halszka” zaplanowano od 25 stycznia do 18 kwietnia. W kwietniu odbędzie się też kolejną edycja SzokTravel (spotkania z podróżnikami). – Podobnie jak w minionym roku postawiłem na znanych artystów. Dodatkowo poszerzamy ofertę o klimaty jakich nie graliśmy, a o które pytają mieszkańcy. Dlatego na scenie zabrzmią szlagiery śląskie – mówi Piotr Michalak, dyrektor Szamotulskiego Ośrodka Kultury.

Cykl koncertów rozpoczyna się 25 stycznia od akustycznego występu Szymona Wydry. 4 lutego odbędzie się operetka zatytułowana „Przetańczyć całą noc”. Już po dwóch dniach 6 lutego usłyszymy mocny akcent bluesowy, czyli Sebastiana Riedla i Cree. 14 lutego w Walentynki romantycznie zagra Peter J. Brich. 21 lutego będzie czas na hip-hop w wykonaniu Rasmentalis. Jako support pojawi się Super Style. 1 marca artystka Mona Lisa wykona szlagiery śląskie. Za tydzień 8 marca w akustycznej odsłonie usłyszymy Melę Koteluk. 14 marca w krainę tang wprowadzi zespół Tangreen Tomasza Drabiny. Pierwszy dzień wiosny będzie można świętować z SzOK-iem mocnym akcentem, bowiem wystąpi legendarna punkowa grupa Dezerter. 25 marca odbędzie się kolejna operetka. 2 kwietnia planujemy wystawę i koncert papieski. Po świętach wielkanocnych odbędą się trzy spotkania w ramach Szoktravel, a 18 kwietnia koncert Skubasa. Zapraszamy serdecznie na koncerty.

Jednym z muzycznych wydarzeń zaproponowanych przez ośrodek będzie koncert Meli Koteluk.

Tagi:

3 komentarze on Koncertowo od zimy do wiosny

  1. alex154 pisze:

    Kiedy będą dostępne bilety na koncert Meli Koteluk?

  2. szok pisze:

    Bilety zostały już sprzedane. SzOK

  3. Iwona pisze:

    Jak mogły rozejść się bilety na koncert Meli Koteluk, jeżeli nawet plakaty informacyjne nie zostały rozwieszone w Szamotułach, a co jest zwyczajem SZOK-u. Jak to możliwe żeby z takim wyprzedzeniem można było kupić bilety bez rzetelnego informowania mieszkańców? Nie każy może zajrzeć na stronę internetową i dowiedzieć się że taki koncert będzie miał miejsce. Każdy mieszkaniec powinien mieć równy dostęp do zakupu biletów. Informacja na stronie internetowej o koncercie pojawiła się 12 stycznia br., a kiedy bilety były dostępne?

Dodaj komentarz