Koncerty zimowo-wiosenne 2019

 

 

 

 

 

 

16 stycznia godz. 19.00 OPERETKA „PRZEBOJE ŚWIATOWE” w wykonaniu artystów scen poznańskich i łódzkich.

Bilety w przedsprzedaży 29 zł, w dniu koncertu 39 zł.

26 stycznia godz. 18.30 SZAMOTUŁY FREESTYLE BATTLE

Wstęp wolny.

3 lutego godz. 19.00 LESKI
– Leski z kapitalną lekkością wyważa proporcje słów i dźwięków, tworząc wyjątkowy zaczyn muzycznych doznań. Sami posłuchajcie! – tak mówi o artyście Mela Koteluk.
Zadebiutował albumem „Splot” w 2015 roku. W swoich piosenkach miesza różnorodne style i intryguje słowem. Twórczość Leskiego, upraszczając można określić mianem ambitnego, alternatywnego popu.  Artysta otrzymał nagrodę „Mateusz Trójki” w kategorii muzyka rozrywkowa – debiut roku 2015 oraz nominację do „Fryderyka” w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. W ubiegłym roku wydał dobrze przyjętą drugą płytę „Miłość. Strona B”.

Bilety w przedsprzedaży 29 zł, w dniu koncertu 39 zł.

13 lutego godz. 19.00 MARTYNA JAKUBOWICZ
 Jedyna w swoim rodzaju piosenkarka, która od ponad trzydziestu lat oczarowuje słuchaczy wszystkich pokoleń. Wymyka się wszelkim próbom muzycznego zaszufladkowania, oscylując pomiędzy folkiem, bluesem, jazzem i rockiem. Jest mistrzynią tworzenia nastroju. Jej najbardziej znane przeboje to: „W domach z betonu nie ma wolnej miłości”, „Chcę ci dać trochę wiary w cud” (Kołysanka dla Misiaków), „Żagle tuż nad ziemią”. Jej ostatni album zawiera piosenki Boba Dylana.

Bilety w przedsprzedaży 49 zł, w dniu koncertu 59 zł.

14 lutego godz.19.00 OPERETKA „MIŁOŚĆ W KRAINIE OPERETKI” 

Bilety w przedsprzedaży 29 zł, w dniu koncertu 39 zł.

24 lutego godz. 19.00 LOR, support: Julianna Sroka-Kierończyk & Zuzanna Strzelczyk
Wokalno-instrumentalny kwartet LOR gra czysty, niewinny, liryczny folk. Zainspirowane twórczością Toma Rosenthala, Sóley, Agnes Obel, czy Birdy. Z ogromnym sukcesem błyszczą na kameralnych, ale i dużych muzycznych scenach. Wystąpiły na Open’er Festival, Slot Art, Edison Festival, Orange Warsaw Festival, Spring Break, Soundrive, FLAAM Festiwal, Europejskich Targach Muzycznych „Co Jest Grane”, a także supportując koncert samej Aurory. Wkrótce ukaże się ich debiutancki album.  

Bilety w przedsprzedaży 19 zł, w dniu koncertu 29 zł.

28 lutego godz. 19.00 „BEZNUDNA WYSPA” – spektakl komediowy Teatru Muzycznego z Poznania  
Spektakl jest zabawną opowieścią o księgowym, którego okoliczności konkursu telewizyjnego inspirują do odkrywania swojej wielowymiarowej osobowości. Regułą pobytu w programie „Beznudna Wyspa” jest zakaz nudzenia się. Bohater jest bliski zwycięstwa, gdy na wyspie pojawia się Wielka Nudziara – piękna dziewczyna zarażająca śmiertelną nudą.
W głównej roli zobaczymy Wiesława Paprzyckiego. Towarzyszyć mu będzie Anna Maria Sobczak.

Bilety w przedsprzedaży 25 zł, w dniu spektaklu 35 zł.

2 marca godz. 19.00  ZEUS
Po pięciu latach powraca na naszą scenę Zeus, czyli Kamil Rutkowski, łódzki raper i producent muzyczny. Założyciel wytwórni płytowej Pierwszy Milion. Ma na swoim koncie 6 solowych albumów. Ostatni to „Zeus. To pomyłka”, który będzie promował podczas naszego koncertu.

Bilety w przedsprzedaży 25 zł, w dniu występu 35 zł.

7 marca godz. 19.00 „OPERA IN LOVE”
Sonori Ensemble wykona program z lirycznymi romansami, brawurowymi popisami wokalnymi, ponadczasowymi przebojami operetkowymi i barwnymi scenami zespołowymi z dzieł najsłynniejszych kompozytorów, m. in. Mozarta, Verdiego, Pucciniego, Moniuszki, Delibesa, Gounoda, Offenbacha, Straussa, Kalmana, Gershwina. „Opera in Love” to niepowtarzalny wieczór pełen uczuć i emocji!

Bilety w przedsprzedaży 29 zł, w dniu koncertu 39 zł.

17 marca godz. 19.00 NATALIA SIKORA „TRIBUTE TO MIRA”
Repertuar który usłyszymy na koncercie to hołd złożony legendom polskiej muzyki – zespołowi „Breakout” i jego wybitnej wokalistce Mirze Kubasińskiej. Oprócz genialnego wokalu Sikory, usłyszymy znanych polskich muzyków takich jak: Krzysztof Dłutowski, Winicjusz Chróst, Vlodi Tafel, Dariusz Samoraj, Jarosław Bączkowski oraz gościnnie Dariusza Kozakiewicza, czyli muzyków grających dawniej w „Breakout”.  

Bilety w przedsprzedaży 39 zł, w dniu koncertu 49 zł.

24 marca godz. 19.00  CZESŁAW ŚPIEWA
Kilka lat temu gościliśmy go na solowym występie, teraz pojawi się z zespołem! Zespół Czesław Śpiewa, czyli duńska, muzyczna armia Czesława Mozila obchodzi 10-lecie występów w Polsce. To również 10 lat od wydania płyty „Debiut” , która była jedną z najważniejszych płyt polskiego przemysłu muzycznego ostatnich dwudziestu lat . „Maszynka do świerkania” oraz „Żaba tonie w betonie” to piosenki, które weszły już do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Obecna trasa koncertowa, to repertuar w dużej części oparty na płycie „Debiut”, a także przekrojowa podróż przez kolejne płyty zespołu, czyli „Pop”, „Czesław Śpiewa Miłosza”, oraz obie części „Księgi Emigrantów”.

Bilety w przedsprzedaży 45 zł, w dniu koncertu 55 zł.

27 marca godz. 19.00 „AKOMPANIATOR” – spektakl komediowy Teatru Muzycznego z Poznania 

Spektakl rozgrywa się pomiędzy dwiema postaciami: divą operową (Lucyna Winkel) i towarzyszącym jej od trzydziestu lat pianistą (Wiesław Paprzycki). Ich relacja eksploduje dramatycznym i dość niedorzecznym wyznaniem. Opowieść o miłosnej obsesji w miarę rozwoju akcji przekształca się z przezabawnej farsy w thriller psychologiczny. A wszystko – z muzyką operową w tle – dotyczy odwiecznych problemów: konfrontacji marzeń z rzeczywistością, życia ze sztuką, pragnień z możliwościami.

Bilety w przedsprzedaży 29 zł, w dniu spektaklu 39 zł.

7 kwietnia godz. 18.00 IZZY AND THE BLACK TREES

To poznański kwartet grający muzykę, w której nastrojowa americana i slowcore koegzystują z post-punkową energią. Zespół zarejestrował w studio kilka kawałków, z których jeden – Winter is Coming Down, zaistniał z powodzeniem w USA (nominacja do nagrody Golden Kayak Indiemusicpeople) oraz na listach przebojów niezależnych stacji radiowych w Australii i Wielkiej Brytanii.

Wstęp wolny (koncert w ramach imprezy SzokTravel)

27 kwietnia godz. 19.00 PIOTR WOJTASIK „TO WHOM IT MAY CONCERN”

„To Whom it May Concern” to najnowszy album wybitnego trębacza  Piotra Wojtasika. Kompozycje powstały specjalnie z myślą o trasie koncertowej z legendą światowego jazzu – Bobby’m Few. Materiał został zarejestrowany w 2016 roku w Les Studios de Meudon we Francji. Międzynarodowy skład wybitnych muzyków, na kilka dni przed Międzynarodowym Dniem Jazzu, zakończy nasz sezon koncertowy.  Zagrają: Piotr Wojtasik – trąbka, Viktor Tóth (Węgry) – saksofon, Marcin Kaletka – saksofon, Michał Tokaj – piano, Joris Teepe (USA, Holandia) – kontrabas, John Betsch (USA, Francja) – perkusja.

Bilety w przedsprzedaży 29 zł, w dniu spektaklu 39 zł.

 

Organizator: Szamotulski Ośrodek Kultury

Bilety dostępne są na: http://szok.info.pl/bilety-on-line/ lub w kasach ośrodka i kina

 

Link do programu tutaj:-).

Dodaj komentarz