W Szamotułach zagości 26 lutego legendarny wokalista rockowy Grzegorz Kupczyk, kojarzony z takimi grupami jak Turbo, Non Iron czy Ceti (utwór „The wolves” )
Artysta wystąpi z akustycznym recitalem z towarzystwie gitarzystów: Januszem Musielakiem i Bartim Sadurą.
Grzegorz Kupczyk stworzył wielkie przeboje, które przez lata okupowały listy przebojów,  jak m.in. : „Dorosłe dzieci”, „Smak ciszy”, czy „Na progu serca”. Występ w Szamotułach jest elementem trasy koncertowej Ceti, promującej najnowszy album zespołu oraz świętującej 30-lecie pracy artystycznej Grzegorza Kupczyka. Podczas koncertu artystę będzie można usłyszeć w zestawie swoich kultowych hitów, ale wykona także przeboje takich artystów jak choćby Deep Purple, Eric Clapton, Whitesnake. Podczas koncertu może będzie można też zakupić najnowszą płytę Grzegorza Kupczyka, która zostanie wydana ponownie dla EMI, a przygotowana została właśnie z okazji obchodów 30-lecia pracy na scenie.
Koncert odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godz. 18.00 w kinie Halszka. Bilety w przedsprzedaży kosztują 15 złotych, a w dniu koncertu 25 zł. Można je kupić od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 w Szamotulskim Ośrodku Kultury lub w kinie „Halszka” od piątku do wtorku w godz. 16.00-19.00. Bilet stanowi też zaproszenie na kawę do kawiarni Cafe Marzenie w Szamotułach przy ul. Wronieckiej.
.

Dodaj komentarz