W Walentynki 14 lutego o godz. 18.00 i 20.00 zapraszamy na koncert operetkowy „Statek Casablanca”. To opowieść o pięknym romansie z towarzyszącą mu intrygą i komizmem sytuacyjnym. W spektaklu nie brak zabawnych tekstów i nawiązań do kultowego filmu „Casablanca”.   Uczestnicy rejsu są świadkami zaręczyn właściciela statku z piękną i tajemniczą kobietą. Jednym z przypadkowych gości jest również amerykański marynarz – dawna miłość naszej bohaterki. Nieoczekiwany rozwój wydarzeń śledzimy z zapartym tchem. To romans wymieszany z niezwykłą komedią romantyczną.

Na pokładzie Casablanki przeżyjesz niezapomniany romans, tylko czy wszystko zakończy się happy endem? Dowiesz się tego, gdy wyruszysz z nami w słoneczne dni, przez błękitne wody oceanu, w podróż pełną zabawy i uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i braku choroby morskiej, gdzie czas upłynie przy akompaniamencie najpiękniejszych klasycznych melodii ze znanych operetek i oper. Bez wątpienia spotkasz tam pełnych energii, zawsze uśmiechniętych ludzi z niepowtarzalną i oryginalną osobowością.

Atmosfera widowiska „Statek Casablanca” nawiązuje do czasów klasyki czarno-białego kina, w której nie brakuje oszałamiających, pełnych kolorów kostiumów i efektów specjalnych.

Porywamy widza w barwny świat operetki, pobudzamy wyobraźnię śpiewem, tańcem, choreografią, a najważniejsze, historią miłosną pełną namiętności oraz czystego uczucia.

Bilety w cenie 29 zł dostępne są w kasach ośrodka i kina lub on-line na http://szok.info.pl/bilety-on-line/.

__________________

Teatr Muzyczny IWIA

Obsada: Izabela Witwicka/Sylwia Frączek, Jarosław Bielecki/Piotr Szolka, Marta Słoniec/Anna Hamryszak, Krzysztof Sojka/Paweł Nowak
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka na podstawie scenariusza Sebastiana Dylnickiego
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Katarzyna Gruca
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

Dodaj komentarz