Początek marca to rozpoczęcie wiosennego sezonu turniejowego. Pary z Klubu Tańca Towarzyskiego Filemon rozpoczęły swoje starty od bardzo ambitnego zadania – Mistrzostw Polski w Ostródzie. Zadanie niełatwe i bardzo ambitne.
Wyzwanie podjęli Tomasz Drożdżyński – Paulina Kurowska, którzy 11-12 marca zmierzyli się z najlepszymi parami w klasie C. W obu stylach dotarli do półfinału zajmując 8 miejsce w tańcach standardowych i 9 w latynoamerykańskich na 31 startujących par. Bardzo niewiele zabrakło do wymarzonego finału.
Kolejny weekend 18-19 marca to kolejne turniejowe wyzwania i sukcesy.
I miejsce w Kórniku i w Międzyrzeczu: Jakub Nowak – Julia Wojciechowska w kategorii 12-13H I miejsce w Międzyrzeczu i II miejsce w Kórniku: Jakub Biniak – Oliwia Pittner w kategorii 10-11H II miejsce na obu turniejach zdobyli Kacper Sawukinas – Nicole Manyś w kategorii 12-13 H.
Swoją dobra passę kontynuują Tomasz Drożdżyński – Paulina Kurowska. W Międzyrzeczu wygrali w tańcach standardowych i zajęli II miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kategorii par powyżej 15 lat w klasie C.