Zapraszamy do udziału w powiatowym przeglądzie zespołów weselnych

 

      Szamotulski Ośrodek Kultury zaprasza na Przegląd Zespołów i Kapel Weselnych. – Ta propozycja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez same zespoły – tłumaczy Piotr Michalak, dyrektor ośrodka.
      Impreza odbędzie się 7 maja w Szamotułach. Zespoły i solowi wykonawcy realizujący się artystycznie podczas oprawy muzycznej wesel będą mieli okazję zaprezentować się szerokiej publiczności, ale też zintegrować się ze swoim muzycznym środowiskiem. Przegląd nie będzie miał formy konkursu. Jedyną formą oceny, traktowaną przede wszystkim jako dobra zabawa, będzie głosowanie publiczności. Szamotulski Ośrodek Kultury czeka na zgłoszenia zespołów chętnych do udziału w przeglądzie przez miesiąc do 21 kwietnia. Należy wypełnić kartę zgłoszeniową dostępną w ośrodku lub na stronie internetowej szok.info.pl
      – Impreza odbędzie się na terenie Muzeum Zamku Górków. Zespoły pojawią się na scenie przy gościńcu „Sanguszko”, a na terenie przy gościńcu zapraszamy do prezentacji osoby i firmy działające w branży weselnej, czyli na przykład fotografów, osoby wynajmujące limuzyny. Chętnych prosimy o zgłoszenia do ośrodka – zaprasza Piotr Michalak.

Szczegóły w regulaminie do pobrania:
Regulamin przeglądu,
Karta zgłoszeniowa.

 

Dodaj komentarz